РОБОТА В ПОЛЬЩІдля громадян України

Ми допомагаємо кандидатам з України знайти легальну роботу в Польщі та легалізувати своє перебування і працевлаштування.

Ми підтримуємо вас

Ми розуміємо, що опинившись в чужій країні, Ви змушені зіткнутись з іноземною мовою та додатково подолати багато бюрократичних перешкод, що пов’язані з:

  • легалізацією перебування у Польщі;

  • отриманням номеру PESEL;

  • відкриттям рахунку у банку, отриманням безкоштовної медичної допомоги, пошуку школи для навчання дитини;

  • пошуком місця для проживання;

  • пошуком легальної праці.

Вся інформація в одному місці

На цій сторінці Ви зможете знайти всю необхідну інформацію, важливі посилання на інтернет сторінки, контактні дані наших співробітників, а також пропозиції роботи.

У Вас немає резюме?

Нічого страшного!Заповніть шаблон, який знаходиться нижче — наш працівник зв'яжеться з Вами та допоможе Вам з оформленням професійного резюме та в пошуку роботи.

Ми з Trenkwalder хотіли б підтримати Вас!

Будучи, широко розповсюдженою в Європі фірмою, ми спілкуємось багатьма мовами та пропонуємо робочі місця для багатьох професійних груп.

ми допомогли знайти роботу понад 25 тисячам громадян України.

Протягом останніх 9 років ми допомогли знайти роботу більш ніж 25 тисячам громадян України. Якщо Ви шукаєте роботу у Польщі, Німеччині або ж Австрії, зверніться до нас.

Ви можете на нас розраховувати

Допоможемо Вам з пошуком роботи, легалізацією перебування у Польщі, відкриттям рахунку у банку та іншими питаннями.

Хто ми?

Хто ми?

  • Більше 35 років компанія Trenkwalder займається працевлаштуванням у 14 країнах Європи.

  • Спеціалізуємося на пошуку працівників на продукційні та логістичні позиції, а також на спеціальності, що вимагають кваліфікації та знання іноземних мов.

  • Допомагаємо на всіх етапах працевлаштування, від легалізації перебування та працевлаштування, до отримання легальної роботи та пошуку місця проживання.

Вони співпрацюють з нами:

Анатолій Чорний

Анатолій Чорний

„Мій координатор допоміг мені у всьому: підготував житло, підтримав мене, допоміг з усіма формальностями. Добре, що можу розраховувати на його допомогу.”

Артем Ганзар

Артем Ганзар

„Мій координатор допоміг мені у перші дні моєї праці. Раніше ми працювали у великому супермаркеті. Анатолій сказав мені, що я маю великий потенціал та допоміг мені працевлаштуватися на роботу на цьому заводі. Я дуже вдячний йому. Разом з офіс-менеджером вони допомогли мені вирішити всі питання.”

Ігор Єфименко

Ігор Єфименко

„Людина в зовсім новій для себе країні, з іншою культурою, іншим менталітетом, що потребує стабільності та почуття безпеки.

Це те, що дала мені праця у Тренквальдері. Зараз я почуваю себе спокійно і комфортно. Я хочу, щоб до міста де я працюю – до Жирардува, приїхала моя родина - дружина та дитина.

Мій син піде до польської школи, тому важливо щоб дружина змогла працювати на половину окладу. Я рекомендую працю у Тренквальдері, тому що тут це не є проблемою. ”

Приїзд до Польщі

  1. Автомобільним транспортом(при наявності свого автомобіля), можливість перетнути кордон з Польщeю, Угорщиною, Румунією, Молдавією на визначених пунктах перетину;

  2. Гуманітарні потяги, призначені Укрзалізницею;

  3. Гуманітарні, а також рейсові автобуси;

  4. Пішохідні переходи.

Рекомендуємо п.2) або 3).

На основі так званої Директиви про тимчасовий захист (2001/55/EG) в усіх країнах ЄС буде застосовуватись однакова, небюрократична процедура прийняття громадян України. Ця процедура зручніша, ніж статус біженця, тому отримувати його не потрібно. Але право на юридичний статус біженця також залишається.

З 27 лютого 2022 року Україна більше не вважається країною високого ризику щодо COVID-19. Таким чином, діє лише загальне зобов’язання щодо тестування – обов’язковий карантин та заповнення відповідної форми реєстрації скасовуються. На практиці громадян України пускають, не перевіряючи результати тестів чи-то документів про вакцинацію. Зокрема, перетинаючи кордон Польщі, більше немає потреби надавати результати тесту на коронавірус з негативним результатом.

У країнах Європейського союзу радять мати з собою найважливіші документи – внутрішній паспорт, закордонний паспорт (якщо він є), свідоцтва про народження дітей, які подорожують з вами, медичну документацію.

Легальне перебування у Польщі

Для легалізації перебування на території Республіки Польща, треба звернутися до найближчого ужонду (місцевий центр управління/ реєстрації).

Згідно з законом, якщо Ви громадянин(ка) України, ваше перебування буде продовженно: національна віза та дозвіл на тимчасове проживання продовжено до 31 грудня 2022 року, дозвіл на проживання та безвізове перебування до 24.08.2023 без можливості в’їзду та виїзду.

Будь-який документ, що посвідчує особу, якщо не маєте його в наявності, достатньо заяви, яку ви заповнюєте та підписуєте, надавши всі дані.

Ви можете звернутися до консульства, щоб оформити новий паспорт або до ужонду міста, щоб зареєструвати своє перебування та надання статусу «UKR»

Ваше перебування буде законним до 31.12.2022 без можливості в’їзду та виїзду

Для легалізації перебування на території Республіка Польща Вам слід звернутися до найближчого місцевого ужонду

Для цього потрібно подати заяву на посвідку тимчасового проживання

Якщо ви є законною дружиною або чоловіком чи дитиною громадянина України, ваше перебування буде легальним. В іншому випадку Ви повинні легалізувати своє перебування.

Робота у Польщі

Так, але тільки після отримання рішення про надання статусу біженця

Сам документ не являється підставою до легальної праці. Роботодавець повинен повідомити про Ваше працевлаштування

Роботодавець зобов’язаний лише повідомити ужонд про прийняття на роботу

  1. через польські агенції з працевлаштування;

  2. через знайомих трудових мігрантів;

  3. на сайтах із працевлаштування вПольщі:

    1. pomagamukrainie.gov.pl/;

    2. olx.pl (розділ Praca);

    3. gratka.pl/help-ua/jobs;

    4. wroclaw.praca.gov.pl(для тих, хто у Вроцлаві);

    5. gospodarczy.lublin.eu/ukraina(для тих, хто у Любліні);

    6. praca.pl;

    7. pl.jooble.org;

    8. flagma.pl

  4. через оголошення в газетах;

  5. через українські компанії, які надають послуги із працевлаштування вПольщі.

Ні. Згідно з польським законодавством, суворо забороняється будь-яке побирання коштів від громадян за допомогу в пошуку праці. Ніколи не платіть посередникам.

  • переконайтеся, що кадрове агенство має відповідний сертифікат державного зразка, якщо ви вирішили скористатися з послуг агенства з працевлаштування.

  • не варто довіряти інтернет оголошенням, в котрих немає посилань на корпоративні джерела.

  • звертайте увагу на професійність оформлення інтернет-сторінки, відсутність сайту може свідчити про ненадійність компанії.

  • варто перевірити діяльність самої компанії чи немає вона заборгованостей, що може ускладнювати виплату заробітної плати в майбутньому.

  • перевірити оцінку компанії та коментарях.

  • вид договору (умови), яку надає компанія.

Також, вкотре хочемо наголосити, що не треба нікому платити за послуги з працевлаштування, адже це заборонено законом.

Життя в Польщі

  • допомога для біженців

  • Olx.pl, gratka.pl

  • У кожному місті, на кожному вокзалі Вам зможуть надати інформацію та допомогти з розміщенням та поселенням

Потрібно виробити номер PESEL для своєї дитини в місцевому ужонді та подати заявку на отримання допомоги

  1. через польські агенції з працевлаштування;

  2. через знайомих трудових мігрантів;

  3. на сайтах із працевлаштування вПольщі:

    1. pomagamukrainie.gov.pl/;

    2. olx.pl (розділ Praca);

    3. gratka.pl/help-ua/jobs;

    4. wroclaw.praca.gov.pl(для тих, хто у Вроцлаві);

    5. gospodarczy.lublin.eu/ukraina(для тих, хто у Любліні);

    6. praca.pl;

    7. pl.jooble.org;

    8. flagma.pl

  4. через оголошення в газетах;

  5. через українські компанії, які надають послуги із працевлаштування вПольщі.

Національний банк України та Національний банк Польщі 18 березня 2022 року уклали угоду, що дасть можливість українцям, які перебувають у Польщі, здійснювати обмін української гривні на польські злоті (далі – Угода).

 Угода набирає чинності з 25 березня цього року. З цього дня українці можуть звернутися до окремих відділень банків Польщі* для обміну готівкової гривні на польські злоті. Курс обміну буде максимально наближеним до офіційного.

 За цим механізмом повнолітні громадяни України зможуть обміняти загалом до 10 тисяч гривень готівкою на одну особу. Польські банки прийматимуть банкноти номіналом від 100 до 1000 гривень (банкноти нижчих номіналів та монети не прийматимуться для обміну).

https://bank.gov.ua/ua/news/all/ukrayintsi-zmojut-obminyati-gotivkovu-grivnyu-u-polskih-bankah

Без ускладнень можна обміняти в будь-якому пункті обміну(kantor)

За підтримки Уряду Республіки Польща створено першу унікальну безкоштовну інтернет-платформу – www.polskijazyk.pl, за допомогою якої кожен бажаючий може самостійно з чистого аркуша вивчити іноземну мову. Над методичною частиною інтернет-платформи працювали провідні польські філологи.

 

Також за допомогою інтернет сторінки Vogue, ви можете слідкувати за курсами локальними, зосередженими у великих містах, нижче посилання:

https://www.vogue.pl/a/lista-bezplatnych-kursow-jezyka-polskiego-dla-ukraincow-ua

Cвяжитесь с нами

This site is protected by reCAPTCHA and the Google privacy policy and Terms of Service apply.

*Mandatory fields